You are here

TRUCONNECT® attālā pārraudzība celtņiem

Piekļūstiet saviem celtņa datiem

TRUCONNECT attālā pārraudzība izmanto sensorus, lai ievāktu dažādus datus, piemēram, darbības laiku, motora ieslēgšanas reižu skaitu, darba ciklu un ārkārtas apstāšanās reižu skaitu, nodrošinot redzamību celtņa lietošanai. Turklāt tā piedāvā bremžu un invertora pārraudzību. Dati tiek pārraidīti uz attālo datu centru, kur tie tiek apkopoti un nosūtīti uz yourKONECRANES.com klientu portālu tiešsaistē.

Vietnē yourKONECRANES.com pieejamie TRUCONNECT dati ietver:

  • Ar drošību saistītas problēmas, piemēram, temperatūras datus pārkaršanas gadījumos, iespējamo pārslodžu skaitu un ārkārtas apstāšanās reižu skaitu.
  • Darbības statistiku, piemēram, darba ciklus un darba stundas.
  • Atlikušā paredzētā darba perioda (DWP) novērtējumu atlasītajām sastāvdaļām, piemēram, vinčai un vinčas bremzēm.

Drošības brīdinājumi tiek automātiski nosūtīti uz e-pastu vai īsziņā, lai brīdinātu attiecīgo kontaktpersonu par konkrētiem drošības riskiem. 

Pakalpojums pieejams visam jūsu celtņu parkam

TRUCONNECT attālā pārraudzība šobrīd ir pieejama Konecranes CXT® celtņiem industriālajā lietošanā, kā arī SMARTON® celtņiem un citiem lielas noslodzes celtņiem. Attālā savienojuma pieejamība ir iekļauta jaunā Konecranes aprīkojumā, taču to var uzstādīt arī kā papildinājumu jau esošiem industriālajiem celtņiem.