You are here

Risku un ieteikumu metode

Mūsu celtņu servisa programmās izmantotā pieeja

Izmantojot prasmīgu vietējo tehnisko speciālistu globālo tīklu un patentēto risku un ieteikumu metodi, mūsu pieeja celtņu apkopei ir unikāla un konsultatīva.

Risku un ieteikumu metodes izmantošanas laikā tiek pārbaudīts katrs komponents, lai noskaidrotu tā stāvokli. Pēc atteices, trūkumu un pārkāpumu dokumentēšanas tiek piešķirts viens no trim risku veidiem: drošības, ražošanas vai nenoteikts. Turklāt var identificēt dažādas uzlabojumu iespējas. Tiek noteiktas un ar jums pārrunātas ieteicamās darbības.

Viskritiskākais riska veids ir drošības risks, kas norāda uz traumas iespēju vai situācijas bīstamību. Ja ir konstatēts drošības risks, iekārtas izmantošana nav droša, līdz nav veikts tās remonts vai kā citādi atjaunots pieņemams stāvoklis. Ražošanas risks norāda uz ražošanas pārtraukšanas vai zudumu risku, ko izraisa potenciāla komponenta atteice. Nenoteikts risks norāda, ka stāvokli nevar pārbaudīt ar apskati sniegto pakalpojumu laikā, jo to neļauj materiālu konfigurācija un šķēršļi. Nenoteikta riska gadījumā mēs parasti iesakām sīkāk izpētīt komponentu, izmantojot Konsultāciju pakalpojumu produktu.

Neatkarīgi no sniegtā pakalpojuma mūsu pārbaudes un konsultatīvās pieejas pamatā ir Konecranes risku un ieteikumu metode, kas nodrošina dokumentētas drošības un ražošanas darbības.