You are here

AR KO ATŠĶIRAS KONECRANES?

Pieeja Lifecycle Care

Mūsu celtņu apkopes metode balstās uz Lifecycle Care — vispusīgas un sistemātiskas apkopes pieeju, kurā izmanto pasaules līmeņa instrumentus un procesus. Lifecycle Care nodrošina visaugstāko kalpošanas laika vērtību, maksimāli palielinot darblaika produktivitāti un samazinot dīkstāves izmaksas.

Serviss reāllaikā

Servisa attīstīšanai mēs izmantojam industriālo internetu ar attālās kontroles, diagnostikas, analītikas un lietojuma bāzes perspektīvās apkopes palīdzību. Pārskatāmas un kopīgotas informācijas, reāllaika redzamības un unikālas klientu pieredzes nodrošināšana.

Drošības kultūra un reģistri

Uzņēmumā Konecranes neviens darbs nav tik svarīgs un neviens pakalpojums nav tik steidzams, lai mums pietrūktu laika visu izdarīt droši un pareizi.

Uzmanības centrā — klients

Mūsu konsultatīvā pieeja palīdz gūt dziļāku izpratni par jūsu procesiem un darbībām.

Vispusīgs piedāvājums

Konecranes piedāvā pilnu klāstu jūsu vajadzībām pielāgotu servisa programmu un produktu.

Tuvu klientam

Gan tepat blakus, gan visā pasaulē mēs nodrošinām lielāko un plašāko servisu tīklu šajā nozarē. Mūsu uzņēmums tiecas kļūt par vadošo celtņu apkopes nodrošinātāju visos tirgos.

Cilvēki

Tā kā esam nozares līderis, varam piesaistīt labākos cilvēkus. Viņi paliek pie mums, jo mēs nemitīgi augam un attīstāmies.

Zināšanas

Mums ir vispusīgākās tehniskās apmācības un sertifikācijas programmas, kuru mērķis ir uzlabot drošību un produktivitāti. Mūsu servisu atbalsta pasaules līmeņa tehniskā atbalsta tīkls.

Pieredze

Mēs esam nozares vadošais OEM ar vairāk nekā 100 gadu ilgu pieredzi un 430 000 iekārtu vienību, kas tiek izmantotas apkopes līguma laikā. Konecranes pieredzi atbalso mūsu iegādāto zīmolu plašais klāsts un uzstādītā bāze. Mums pieder visu iegādāto zīmolu intelektuālais īpašums.

Tehnoloģija

Mūsu uzņēmums kā nozares līderis izpētes un attīstības jomā un celmlauzis viedo tehnoloģiju sfērā ir sevi lieliski parādījis inovatīvu produktu un pakalpojumu nodrošināšanā un atbalsta sniegšanā tiem.