Drošība ir ārkārtīgi svarīga

Mēs vēlamies, lai visi mūsu darbinieki un klienti katru vakaru droši atgrieztos mājās. Uzņēmumā Konecranes neviens darbs nav tik svarīgs un neviens pakalpojums nav tik steidzams, lai mums pietrūktu laika visu izdarīt droši un pareizi.

Produktivitātes paaugstināšana

Protams, dīkstāves laiks nav izdevīgs, tāpēc mēs vēlamies nodrošināt, lai jūsu darbalaiks tiktu izmantots maksimāli. Drošība un produktivitātes uzlabošana ir mūsu uzmanības centrā.

Konecranes Serviss

Mēs nodrošinām specializētus apkopes pakalpojumus un rezerves daļas visu veidu un ražotāju rūpnieciskajiem celtņiem, vinčām, darbgaldiem un ostu iekārtām — no atsevišķa elementa līdz vispārējām darbībām. Mūsu mērķis ir uzlabot klientu darba drošību un produktivitāti.

Kāpēc izvēlēties Konecranes?

600 atrašanās vietu visā pasaulē

2 miljoni zvanu par apkopēm katru gadu

14000 attālo savienojumu

740 000 iekārtu, kas ietvertas tehniskās apkopes līgumos

 

konecranes_service.jpg
+ + + + +  Inspections & preventive maintenance  Corrective maintenance & retrofits  Consultation services  Modernizations services  New equipment

Mūsu pieeja celtņu apkopei

Pieejas Lifecycle Care izmantošana palīdz gūt visaugstāko kalpošanas cikla vērtību, maksimāli palielinot darblaika produktivitāti un samazinot dīkstāves izmaksas.

Mūsu celtņu eksperti izmanto sistemātisku analīzes riska un ieteikumu metodi un konsultatīvu plānošanas un izskatīšanas procesu, lai sekmētu nepārtrauktus uzlabojumus drošībā un produktivitātē.

Pārbaudes un profilaktiskā tehniskā apkope

Identificē riskus un uzlabojumu iespējas, kā arī atbalsta atbilstoši noteikumiem un standartiem.

Koriģējošā tehniskā apkope un retrouzstādīšana

risina drošības un produktivitātes jautājumus un akcentē uzlabojumu iespējas.

Konsultāciju pakalpojumi

Palīdz pieņemt lēmumus un atklāt kritiskas problēmas, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un apmācītus speciālistus, ja nepieciešama dziļāka celtņa vai tā daļu izpēte.

Modernizācijas pakalpojumi

Pagarina iekārtu saimnieciskās ekspluatācijas laiku un sasniedz palielinātu kravnesību, ātrumu, noslodzes vai kravas kontroli.

Jaunas iekārtas

Jaunu iekārtu uzstādīšana vai aizstāšana.

Lifecycle Care

Visaptveroša un sistemātiska pieeja apkopei, kuru atbalsta pasaulē labākie rīki un procesi.

Konecranes servisa programmas

Konecranes izstrādā pielāgotu servisa programmu jūsu uzņēmējdarbības atbalstam, sākot no pirmā kontakta (CONTACT) un beidzot ar jūsu iekārtu stāvokļa (CONDITION) profesionālo novērtējumu un profilaktiskās apkopes un konsultāciju pakalpojumiem, kuri aprūpē (CARE) jūsu vajadzības. Ja ir nepieciešama abpusēja iesaistīšanās (COMMITMENT), piesaistot ārpakalpojumus tikai apkopes vai arī pilnas (COMPLETE) apkopes un materiālu izstrādes nolūkos, Konecranes pieredze un resursi jums palīdz sasniegt izvirzītos uzņēmējdarbības mērķus.

SAZINĀTIES AR PAKALPOJUMU APKOPE PĒC PIEPRASĪJUMA

Mēs varam atbildēt ātri, ja jūs SAZINĀTIES ar mums jautājumos par daļām, avārijām vai citām ātri novēršamām problēmām.

PĀRBAUDES PROGRAMMA CONDITION

Ja neesat gatavs veikt profilaktisko tehnisko apkopi kā ārpakalpojumu, mūsu pārbaudes programma CONDITION var palīdzēt nodrošināt atbilstību vietējo standartu pārbaužu prasībām un atbalstīt jūsu pašu veiktās tehniskās apkopes darbības.

PROFILAKTISKĀS APKOPES PROGRAMMA CARE

Lifecycle Care pamatā ir pārbaudes un profilaktiskās tehniskās apkopes. Mēs pielāgojam CARE profilaktiskās tehniskās apkopes programmu jūsu darbam un ņemam vērā celtņa lietojumu, ekspluatācijas apstākļus, slodzes klasifikāciju, ražotāja ieteikumus un vietējos normatīvus.

TEHNISKĀS APKOPES PROGRAMMA COMMITMENT

Ja vēlaties baudīt plaša spektra ārpakalpojumu veidā veiktas tehniskās apkopes priekšrocības, mūsu tehniskās apkopes programmu COMMITMENT var pielāgot atbilstoši jūsu prasībām.

TEHNISKĀS APKOPES UN DARBĪBAS PROGRAMMA COMPLETE

Ja jūs interesē iespēja veikt visu materiālu apstrādes procesu, tai skaitā darbības un tehnisko apkopi, izmantojot ārpakalpojumu, mūsu tehniskās apkopes un darbību programma COMPLETE varētu būt tieši tas, ko meklējat.