You are here

MAINMAN plānotā tehniskā apkope

MAINMAN plānotā tehniskā apkope

Plānotā apkope ar pieredzes un tehnoloģiju atbalstu

MAINMAN plānotā apkope ir profilaktiskās apkopes programmas CARE pamatā. Tas ir apkopes pakalpojums, kas nodrošina pamatu plānošanai, atsekošanai, ziņojumiem un konsultācijām par apkopi. Šo konsultatīvo pieeju palīdz īstenot mūsu unikālā MAINMAN tehnoloģija, patentētā Risku un ieteikumu metode, kā arī globālā apkopes kompetence.

Šāda apkope tilta celtņu nozarē ir unikāla, un tā ir izveidota, lai sniegtu padziļinātu priekšstatu par iekārtas stāvokli un kārtējās tehniskās apkopes darbiem, piemēram, regulēšanu un eļļošanu, un ievērotu ražotāju ieteikumus par tehnisko apkopi. Pakalpojums ietver pacelšanas iekārtu profilaktiskās apkopes pārbaudi, vizuālās pārbaudes, kārtējo apkopi, kā arī darbības un funkciju testēšanu.

Veicot celtņu pārbaudes un tehnisko apkopi, Konecranes darbinieki izmanto desmitiem gadu laikā uzkrātu pieredzi, ko atbalsta mūsu patentētā MAINMAN tehnoloģijas platforma. Mēs jums piedāvājam intelektiskāku un atsaucīgāku apkalpošanu.

MAINMAN tehnoloģija — jauna, uzlabota pieeja
 

Izvēlieties MAINMAN, lai varētu izmantot šādas apkopes un pārbaudes iespējas:

• servisa un pārbaudes ziņojumi, neizmantojot papīru;
• integrēti uzņēmējdarbības un drošības pārskati;
• YourKonecranes.com: tīmekļa portāls, kur pārlūkprogrammā varat reāllaikā piekļūt savu iekārtu datiem un apkopes vēsturei;
• uzlaboti drošības ziņojumi, kas akcentē ar drošību saistītās problēmas un riskus.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildinformāciju.