You are here

Vadības modernizācija

Ja vēlaties uzlabot ātrumu un celtspēju, operatoru ergonomiku un komfortu vai izmantot jaunas drošības funkcijas un pozicionēšanas iespējas, izvēlieties kādu no daudzajiem jaudas un vadības jauninājumiem.

MOTORI

Līdzstrāvas un maiņstrāvas ilgnoturīgie motori ir izstrādāti un paredzēti skarbai videi un intensīvai lietošanai. Ir pieejami daudzi varianti, tostarp maiņstrāvas asinhronie motori, ārējie gaislaides motori un līdzstrāvas rotācijas motori.

VADĪBAS SISTĒMAS JAUNINĀJUMS

Ja tilta celtnim tiek izmantota vecāka vadības sistēma, jauniniet to uz mūsdienīgu tehnoloģiju un progresīvākām sistēmām, lai nodrošinātu ergonomiku un kravas vadību.

ERGONOMISKA OPERATORA KABĪNE UN KRĒSLS AR BALSTEŅIEM

Konecranes godalgotās operatoru kabīnes ir noslēgta, izolēta darbvieta ar gaisa kondicionēšanu un maksimālu redzamību. Luksusa konsoles krēslā operators jūtas maksimāli komfortabli.

TILTU PIEDZIŅAS

Piedziņas var jaunināt, izmantojot lielai slodzei paredzētas, uz pamatnes uzstādītas pārnesumkārbas. Var izmantot arī ass montāžas motoru reduktorus.

BAROŠANAS PADEVE: PIEKARINĀMIE KABEĻI VAI KABEĻU ĶĒDE

Piekarināmo kabeļu sistēmas uzlabo drošību, aizstājot viegli ietekmējamos atvērtos vadītājus un strāvas noņēmējus. Kabeļu ķēde ir alternatīva, kas strāvas un vadības kabeļus aizsargā no mehāniska nolietojuma un samazina ārējo bojājumu risku.

RADIO VADĪBA

Lietojot tālvadības pultis, operators var labi redzēt kravu uz āķa un, ja nepieciešams, sniegt palīdzību manuāli. Šīs pultis var aprīkot ar reāllaika kravu datiem.

AUGŠĒJĀ IEROBEŽOJUMA SLĒDŽI

Nodrošiniet augšējā ierobežojuma aizsardzību, lai apakšas bloks nesabojātu troses spoli un kabeli.

IETAUPIET ENERĢIJU. PIEVIENOJIET JAUDU.

Izmantojot reģeneratīvo bremzēšanu, jauda tiek nosūtīta atpakaļ uz energosistēmu katras lejupvērstās vai palēninātas kustības laikā (to neizkliedē pretestības). Ja sistēmā atgriežas vairāk enerģijas, tad saražojamās enerģijas daudzums samazinās, līdz ar to arī samazinot izmaksas.

VIEDĀS FUNKCIJAS

Konecranes celtņi ir pieejami ar programmatūrā ietvertām viedajām funkcijām, kas uzlabo drošību un produktivitāti. Ir pieejamās šādas viedās funkcijas: svārstību vadība, kravas trieciena novēršana, troses vaļīguma novēršana, pacelšanas sinhronizācija, grūdienrežīms, mikroātrums, paplašināts ātrumu diapazons, mērķa pozicionēšana, gala pozicionēšana, darba ierobežojumi un aizsargātās zonas. Ja mainās jūsu prasības, celtnim varat pievienot papildu viedās funkcijas.

AUTOMATIZĀCIJAS TEHNOLOĢIJA

Automatizētās funkcijas uzlabo efektivitāti un precizitāti, vienlaikus ļaujot celtņa operatoram pievērst lielāku uzmanību apkārtējai darba videi, lai darbība būtu drošāka un produktīvāka. Uzņēmumā Konecranes ir izstrādāti specifiskai lietošanai paredzēti, pilnībā automatizēti celtņi, tostarp koksa celtņi, kuru konstrukcijā ir iekļautas pārvietojamas piltuves, kas piegādā koksu uz dzelzceļa vagoniem, kā arī automatizēti papīra noliktavu celtņi, kas ievērojami palielina krātuves ietilpību un pieejamo vietu.

ATTĀLĀ KONTROLE

TRUCONNECT® attālā kontrole sagādā lietošanas datus, kas jums ļauj optimizēt apkopes aktivitātes un gādā par redzamību, lai nodrošinātu atbilstību apkopes un lietojuma prasībām. Izmantojot šos datus, varat ar pārliecību plānot darbības un pieņemt pārdomātus lēmumus par apkopes ieguldījumiem un produktivitāti. Pievienojiet DROŠĪBAS BRĪDINĀJUMUS, lai celtnis jums varētu nosūtīt e-pastu vai īsziņu, ja ir radies pārslodzes mēģinājums vai cits definēts, ar drošību saistīts notikums.