You are here

Telferu, ratiņu un celtņu jauninājumi

Telferu vai ratiņu jauninājums celtņiem

Ļaujiet Konecranes novērtēt jūsu iekārtas un ieteikt, kāds modernizācijas uzlabojums jums būtu piemērots.

SIJAS MODIFIKĀCIJAS UN PASTIPRINĀJUMI

Konecranes var palielināt un samazināt siju atstatumu, kas var būt nepieciešams konstrukciju paplašināšanas laikā vai lietotu celtni uzstādot esošajā konstrukcijā. Turklāt sijām var būt nepieciešams remonts vai pastiprināšana, it īpaši ja tiek palielināta celtspēja.

SMT RATIŅI

SMARTON® ratiņi ir konstruēti smagajai rūpniecībai. Motors, pārnesumkārba un vadības bloks ir izstrādāti un ražoti uzņēmumā, tāpēc ļauj nodrošināt izcilu pacelšanas sniegumu un ilgu darbmūžu. Atloku montāžas motoriem ir iebūvētas bremzes, kas atbalsta pareizu mehānisma salāgojumu.

TILTA BUFERI

Aizsargājiet savu celtni un konstrukciju, uzstādot atsperes, hidraulisko vai gumijas tilta buferi, kas atbilst OSHA prasībām.

PLATFORMAS

Uzlabojiet drošību, papildinot vai pārveidojot ejas un margas.

GALA PLATFORMAS UN RITEŅU MONTĀŽAS

Gultņi berzes novēršanai palīdz īstenot pieaugošās produktivitātes prasības. Konecranes lielas kapacitātes gala platformas ir izstrādātas tā, lai pagarinātu riteņu kalpošanas laiku un uzlabotu celtņa virzību.

TELFERA REDUKTORS

Reduktoram var veikt kapitālremontu vai arī to var pilnībā nomainīt atbilstoši darbības videi, kā arī, ja nepieciešams, var palielināt tās celtspēju. Svarīgākajiem komponentiem, piemēram, asīm, gultņiem un pārvadiem, var veikt precīzu mehānisko un siltumapstrādi, lai tiem nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku.

AUTONOMĀS REGULĒŠANAS UN IZLĪDZINĀŠANAS BREMZES

Samaziniet apkopi, izmantojot oderējuma nolietojuma automātisko kompensāciju. Ir pieejams līdzstrāvas AISE atsperu komplekts, elektriskās atbrīvošanas vai ar maiņstrāvas impulsu aktivizējamas sliedes bremzes.

TILTA BREMZES

Ja tiek izmantotas tilta bremzes (parasti līdzstrāvas darbības celtņiem), šīs bremzes var sakārtot kabīnes vai pamatnes darbībai. Atjaunojamie vai nomaināmie komponenti ir elektriskās un hidrauliskās sliedes, līdzstrāvas atsperu komplekti, diski un atbrīvošanas mehānismi.

APAKŠAS BLOKI

Uzņēmuma Konecranes noliktavā ir gatavi dažādu izmēru un konfigurāciju apakšas bloki, kā arī populāri nolietojamie elementi, piemēram, āķi, rāmji, tapas, skriemeļi, gultņi un drošības aizgriežņi.