You are here

Kāpēc modernizēt celtni?

PAGARINIET SAVA TILTA CELTŅA KALPOŠANAS LAIKU

Novecojušam celtnim var dot jaunu dzīvi. Ja vēlaties uzlabot ātrumu un celtspēju, ergonomiku un operatora komfortu, izmantot jaunus drošības līdzekļus un pozicionēšanas iespējas vai vienkārši ar jaunāku tehnoloģiju aizstāt novecojušos komponentus, kuriem ir nepieciešama nopietna apkope, modernizācija var būt reāla iespēja nosargāt sākotnējo jūsu ieguldījumu un tā vērtību paplašināt.

PRODUKTIVITĀTES RESTRUKTURIZĀCIJA

Modernizācijas lēmuma pamatā bieži vien ir nepieciešamība panākt lielāku veiktspēju un caurlaidspēju, bet dažkārt — atbalstīt pilnīgi jaunu procesu. Veicot pareizo modernizāciju, jums tiks izveidota pilnībā integrēta sistēma, kas ir pielāgota jūsu darbības vajadzībām.

SĀKUMS IR CELTŅA DROŠUMA IZPĒTE

Konecranes celtņa drošuma izpēte detalizēti analizē jūsu celtni saistībā ar tā lietojumu. Mēs novērtējam celtņa strukturālo integritāti, kā arī mehānisko un elektrisko komponentu stāvokli. Mēs arī izpētām kravas un slodzes prasības un tehniskās apkopes reģistrus. Pēc visu šo faktoru izanalizēšanas attiecībā pret nepieciešamo veiktspēju mēs nosakām vispiemērotāko sistēmas jauninājumu un atbilstīgo modernizācijas plānu.

IZMANTOJIET JAUNA CELTŅA PRIEKŠROCĪBAS AR MAZĀKĀM IZMAKSĀM

Ja nepieciešamais jūsu celtņa modernizācijas apjoms pārsniedz pamata jauninājumus darba drošības, drošuma un veiktspējas uzlabošanas nolūkos, mēs varam pārbūvēt jūsu iepriekšējo celtni atbilstoši mūsdienu augsto tehnoloģiju standartu prasībām, turklāt parasti šīs izmaksas ir ievērojami zemākas nekā jauna celtņa iegādes cena.

VEIDOJIET DROŠĀKU DARBA VIETU

Drošības uzlabošanas tehnoloģija attīstās straujāk nekā jebkad agrāk. Kopš jūsu tilta celtņa sākotnējās izstrādes drošības normatīvi var būt mainījušies. Modernizācija palīdzēs izpildīt pašreizējos drošības normatīvus un var pat samazināt dīkstāves, traumu, kā arī telpu, materiālu vai produktu bojājumu risku.

UZTICIETIES MODERNIZĀCIJAS LĪDERIM

Konecranes ir vadošais tilta celtņu modernizācijas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 100 gadu ilgu pieredzi. Mūsu speciālisti ir prasmīgi un pieredzējuši lielu un mazu modernizāciju veikšanā. Mums ir līmenis, kompetence, tehnoloģijas un resursi, lai modernizētu jebkura ražotāja vai modeļa tilta celtni.