Kāpēc vajadzētu modernizēt tilta celtni?

• Svarīgākie komponenti sasniedz lietderīgā kalpošanas laika beigas
• Paaugstinās jūsu ražošanas prasības
• Mainījies lietojums
• Mainījušās standartu prasības
• Pieaug izmaksas un laiks, kas tiek veltīts novecojošā celtņa uzturēšanai
• Jūs domājat par celtņa nomaiņu

why_modernize.jpg

Vai jūsu celtņi ir piemēroti turpmākai izmantošanai?

Ja apsverat modernizācijas iespējas, jums noderētu rīks, kas var palīdzēt pieņemt lēmumus par celtņu turpmāko izmantošanu. Celtņa drošuma izpēte ir tehnoloģisks novērtējums, kurā tiek veikta celtņa pašreizējā stāvokļa izpēte un sniegta tā atlikušā paredzētā kalpošanas laika teorētisks novērtējums, kā arī ieteikumi par turpmākajām darbībām. 

modernizations.jpg

Esošā celtņa transformācija, veicot modernizāciju

Modernizācija var nodrošināt pilnīgu celtņa transformāciju kā alternatīvu risinājumu tā nomaiņai. Modernizācija var arī sniegt aktuālo tehnoloģiju pievienošanas iespēju. Populārākās modernizācijas ir telferu, ratiņuoperatoru kabīņu un vadības elementu nomaiņa, lai uzlabotu kapacitāti, ātrumu, slodzi vai kravas vadību.

transform_your_existing_crane.png

Lai antīkie celtņi paliek pagātnei

“Pateicoties Konecranes, mūsu celtņu darbība ir kļuvusi daudz drošāka. Mēs esam uzlabojuši produktivitāti un drošību, turklāt kopš šī darba paveikšanas mums nav bijušas problēmas ar pārbaudēm vai konstatāciju. Nav bijuši arī remonti. Šī modernizācija mums ilgtermiņā palīdzēs ievērojami ietaupīt. Drošību nekad nevar novērtēt pārāk augstu. Tā ir nenovērtējama.”

Džeroms Mīds (Jerome Mead),
AM Castle Metals, Operāciju un kvalitātes daļas vadītājs

amcastlemetals_820.jpg