You are here

Trošu telferu nomaiņa

Trošu telferu modernizācijas komplekts

Vai telferam ir pienākušas produktīvā darbmūža beigas? Lai cik labi tiktu veikta vinčas apkope, tā tomēr nav mūžīga.

Vairumam celtņu var veikt Konecranes CXT telferu modernizāciju. Mūsu iepriekškonstruēties telferu modernizācijas komplekti ir vienkārši uzstādāmi, neradot lielus traucējumus ražošanā.

CXT TELFERI UZLABO DARBU AR KRAVĀM UN VIENKĀRŠO APKOPI

CXT telferiem ir daudz funkciju, kas atvieglo darbu ar kravām un apkopi. Izmantojot pielāgojamo ātrumu diapazonu (ASR), motora ātrums mainās atbilstoši slodzei. Tādējādi, strādājot ar smagākām kravām, var optimizēt ātrumu un uzlabot drošību. Tās caurejošā konstrukcija, kurai ir viegli veikt apkopi, ļauj labāk piekļūt augšējiem troses skriemeļiem un pārslodzes ierīcei, veikt troses izmaiņas, noregulēt troses garumu, kā arī ātri un vienkārši nomainīt skriemeļus.

ILGNOTURĪGAS BREMZES AR MINIMĀLĀM APKOPES VAJADZĪBĀM

Telfera motora bremzes ir noblīvētas un izturīgas pret putekļu iedarbību. CXT bremzes, kurām gandrīz nav nepieciešama apkope un kuras darbojas bez problēmām, ir jāregulē tikai minimāli, un tās ir paredzētas izmantošanai daudzu darbības ciklu laikā.

MOTORA KONSTRUKCIJA AR ĀTRAS APKOPES IESPĒJĀM

Motora unikālais novietojums troses spoles iekšpusē pasargā motoru no piesārņojuma, vienlaikus palielinot dzesēšanas spēju. Konstrukcija nodrošina vienkāršu piekļuvi motoram un bremzēm apkopes nolūkos.