You are here

Telferu un celtņu remonts

Tilta celtņu remonti pēc jūsu grafika vai ārkārtas gadījumos

Uzņēmumā Konecranes strādā vairāk nekā 3500 tehniskie speciālisti, kuri nodrošina vairāk celtņu apkopi visā pasaulē nekā jebkurš cits uzņēmums. Konecranes strādā, lai jūsu iekārta atkal būtu darba kārtībā un pilnvērtīgi darbotos gan pēc ārkārtas un plānotā remonta, gan pēc jaunināšanas.

Zināms, ka tad, ja iekārta nedarbojas, cieš ražošana. Mūsu tehniskie speciālisti strādā pēc jūsu darbu grafika un laika ierobežojumiem, lai veiktu nepieciešamus remonta darbus.

Konecranes piedāvā koriģējošās apkopes pakalpojumus, kas ietver plānotos remontus, iepriekš apstiprinātos remontus un remontus pēc izsaukuma.

TILTA CELTŅU PLĀNOTIE UN IEPRIEKŠ APSTIPRINĀTIE REMONTI

Plānotie remonti tiek iekļauti grafikā atbilstoši pārbaudes un apkopes ziņojumiem. Optimālajā variantā remonts tiek koordinēts un ieplānots saskaņā ar jūsu ražošanas grafiku. Mūsu tehniskajiem speciālistiem ir viss nepieciešamais, lai varētu veikt plaša apjoma plānotos remontus, kas ietver jebkura komponenta vai iekārtas daļas remontu, regulēšanu un nomaiņu.

Iepriekš apstiprinātie remonti nozīmē, ka tiek sniegta vispārēja atļauja veikt koriģējošu apkopi (līdz noteiktam apjomam), lai mazos remontdarbus vai regulēšanu noorganizētu un paveiktu ātri un efektīvi. Tie parasti tiek paveikti pārbaužu vai profilaktisko apkopes apmeklējumu laikā.

Mēs arī reaģējam uz jūsu remonta vajadzībām pēc izsaukuma vai ārkārtas gadījumos.

Atrast tuvāko Konecranes servisa filiāli