You are here

Gaismas diožu apgaismojuma modernizācijas komplekts

Gaismas diožu apgaismojums celtņiem

GAISMAS DIOŽU APGAISMOJUMA MODERNIZĀCIJAS KOMPLEKTS PALĪDZ IETAUPĪT LĪDZ 60% ENERĢIJAS

Gaismas diožu (LED) modernizācijas komplekts var palīdzēt ietaupīt naudu, nodrošināt labu apgaismojumu un piešķirt celtnim mūsdienīgu izskatu.

GAISMAS DIOŽU APGAISMOJUMS DARBOJAS ILGĀK

Celtņa gaismu un spuldžu nomaiņa var dārgi izmaksāt. Tradicionālajām metāla-halogenīda vai halogēna gaismām ir ierobežots darbmūžs, un vibrāciju ietekmē tās var tikt bojātas, radot lielākas izmaksas un samazinot darbības efektivitāti. Izmantojot gaismas diožu apgaismojuma modernizācijas komplektu, apgaismojums kalpo daudz ilgāk, turklāt to nemēdz bojāt vibrācija.

APGAISMOJUMS PATĒRĒ LIELĀKO JAUDAS DAĻU

Tradicionālais apgaismojums patērē 50-90% no celtņa izlietotās elektrības. Tādējādi gaismas diožu apgaismojuma modernizācijas komplekts ļauj ietaupīt lielu daļu no celtņa darbības izmaksām.

Gaismas diožu apgaismojums darba vietā nodrošina tādu pašu gaismas daudzumu, kā standarta apgaismojums, bet patērē tikai aptuveni trešdaļu enerģijas. Tātad, izmantojot gaismas diožu apgaismojumu, jūs varat samazināt enerģijas patēriņu līdz 60% katram celtnim.

DROŠĀKS UN ĒRTI IZMANTOJAMS APGAISMOJUMS

Tā kā gaismas diožu apgaismojuma gaismas izkliede ir koncentrētāka, samazinās iespēja, ka, operatoram, skatoties uz kravu, varētu apžilbt acis. Turklāt, izmantojot gaismas diožu apgaismojumu, gaisma netiek izkliedēta sāniski, bet virzīta tur, kur nepieciešams, proti, uz kravu un darbstaciju vai iekārtu.