You are here

Elektrisko ķēdes telferu nomaiņa

CLX ķēdes telfers

Ilgnoturīgs telferis, kas mainās atbilstoši jūsu vajadzībām

Konecranes telferu modernizācijas komplekts nodrošina gadiem ilgu veiktspēju smagas slodzes apstākļos. Konecranes ķēžu telferi ir paredzēti daudzveidīgai un ilgnoturīgai lietošanai industriālā vidē.

Elektriskos ķēžu telferus varat izmantot darbstacijā, pārvietojamā tilta celtnī vai celtnim ar strēli. Konecranes CLX® ķēžu telferi ir ideāli piemēroti nomaiņai visu šo lietojumu gadījumos.

Elektriskos ķēžu telferus cehā varat pārvietot un izmantot dažādiem nolūkiem. Kompakts gabarītaugstums, āķa piekare, bīdāmie ratiņi, motorizētie ratiņi un daudzas citas iespējas nodrošina nepieciešamo lietošanas elastību.

Konecranes ķēžu telferu modernizācijas komplekts atvieglo piekļuvi un apkopi

Ar CLX palīdzību telfera motoram var ērti piekļūt, to apkopt vai nomainīt. Tikpat vienkārši ir apkalpot ķēdes piedziņu, slīdošo sajūgu, telfera ierobežotājslēdžus, elektrību un pārvadus. Tādējādi tiek samazināts telfera apkopes laiks un izmaksas, bet dīkstāves laika saīsināšanās palielina produktivitāti.

Telferu modernizācijas komplekts var paaugstināt darbvietu drošību

Konecranes telferu standarta augšējie un apakšējie ierobežotājslēdži ir izturīgi. Tie ir aizsargāti pret vides ietekmi un uzlabo telfera un lietotāja drošību un veiktspēju.

Bremze ir ļoti svarīga ķēžu telfera un visas pacelšanas iekārtas drošības daļa. Mūsu pašregulējoša bremžu konstrukcija nodrošina to izturību visā telfera kalpošanas laikā.

Konecranes patentētā ķēdes piedziņa samazina ķēdes spriedzi, uzlabojot darbvietas drošību un vienlaikus pagarinot jaunā telfera kalpošanas laiku. Bremzes un slīdošais sajūgs ir līdzekļi, kas samazina kravas kritiena iespēju sajūga atteices gadījumā.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildinformāciju.