Koriģējošā apkope un modernizācijas komplekti

Koriģējošā apkope tiek veikta pēc kļūmes konstatēšanas, un tās mērķis ir celtņa darbības atjaunošana, lai tas varētu veikt paredzētās funkcijas. Savlaicīgi novēršot zināmas kļūmes, ir iespējams samazināt ārkārtas dīkstāves, un noteikumos tā bieži ir obligāta prasība.

Modernizācijas komplektu lietošana ir salīdzinoši vienkāršs un ekonomisks veids, kā esošam tilta celtnim pievienot modernas funkcijas un tehnoloģijas. Izplatīti modernizācijas komplekti ir vinčas un komponentu nomaiņa, maināma ātruma vadība, radio tālvadība un gaismas diožu apgaismojums. Salīdzinot ar visa celtņa modernizāciju, modernizācijas komplektu lietošanai parasti ir nepieciešama daudz mazāka iepriekšēja plānošana un dīkstāves laiks.

corrective_maintenance_and_retrofits.jpg

Plānotie celtņa remonti

Zināmas kļūmes ir ieteicams novērst gan drošības, gan ekonomisku apsvērumu dēļ. Pārbaužu un profilaktiskās apkopes laikā konstatētās komponentu kļūmes tiek dokumentētas, un ar klientu tiek pārrunātas koriģējošas darbības. Celtņa un vinčas remonti notiks atbilstoši ražošanas grafikam, lai samazinātu dīkstāves laiku.

Avārijas gadījumā sazinieties ar mums par ārkārtas remontu.

planned_crane_repairs.png

Telfera nomaiņa

Vai telferam ir pienākušas produktīvā darbmūža beigas? Lai cik labi tiek veikta telfera apkope, tas nav mūžīgs.

Vairumam celtņu var veikt Konecranes CXT® telferu modernizāciju. Mūsu iepriekškonstruēties telferu modernizācijas komplekti ir vienkārši uzstādāmi, neradot lielus traucējumus ražošanā.

hoist_replacement_8_20.png

Celtņa komponentu nomaiņa

Papildus vinčām ir daudz citu komponentu, kuriem var veikt nomaiņu vai lietot modernizācijas komplektus:

• gaitas mehānisms, gala platformas, riteņi, piedziņas u.c.;
• kāpnes, platformas un citi līdzekļi, lai piekļūtu celtnim;
• drošības iekārtas, piemēram, atvienojamas līnijas un gala slēdži;
• piedziņas un vinčas motori.

crane_component_replacement_8_20.png

Vadības jauninājumi

Dažādi modernizācijas komplekti var uzlabot celtņa jaudas nodrošināšanu un vadību.

Kravas vadība: bieži ir iespējams pievienot vai jaunināt bezpakāpju ātruma vadību, sadursmes novēršanas sistēmas un citas modernas tehnoloģijas.

Radio vadība: Izmantojot piekarināmu pults vadību, operatoram ir jāpārvietojas kopā ar celtni. Izmantojot radio vadību, operators var atrasties vietā, kur krava ir labāk redzama.

Barošanas sistēmas: Konecranes piedāvā barošanas sistēmas, tostarp piekarināmie kabeļi, kabeļu ķēdes un barošanas līnijas, lai uzlabotu drošību un samazinātu darbības izmaksas.

power_and_control_upgrades.png

Viedās funkcijas

Tilta celtnim var pievienot dažādas viedās funkcijas, lai ražošanas procesa laikā būtu plašākas iespējas vadīt materiāla apstrādi.

Svārstību kontroles mērķis ir automātiski ierobežot kravas svārstības, nosakot tilta un ratiņu paātrinājuma un palēninājuma līmeņus.

Kravas pacelšanas trieciena novēršana ļauj vienmērīgi vadīt kravu. Ja tiek mēģināts pārāk strauji pacelt kravu, nekavējoties tiek automātiski noregulēts pacelšanas ātrums.

Aizsargātās zonas ir nepieejamas zonas, kuras celtņa operators nevar ne ignorēt, ne pielāgot.

smart_features_8_20.png

Gaismas diožu apgaismojuma modernizācijas komplekts celtņiem

Tradicionālajām metāla-halogenīda vai halogēna gaismām ir īss darbmūžs, un vibrāciju ietekmē tās var tikt bojātas, radot lielākas izmaksas un samazinot darbības efektivitāti. Izmantojot gaismas diožu apgaismojuma modernizācijas komplektus, apgaismojums kalpo daudz ilgāk, turklāt ir mazāka iespēja, ka tas tiks bojāts vibrāciju dēļ.

Tradicionālais apgaismojums patērē 50–90% no celtņa darbībai nepieciešamās elektrības. Tādējādi apgaismojums rada lielu daļu no visām celtņa darbības izmaksām. Gaismas diožu apgaismojums darba vietā nodrošina tādu pašu gaismas daudzumu, kā standarta apgaismojums, bet patērē tikai aptuveni trešdaļu enerģijas.

ledlighting.jpg

Izveidojiet savienojumu ar savu celtņu parku

Jūsu esošajiem rūpnieciskajiem celtņiem var uzstādīt attālā pakalpojuma savienojumu kā modernizācijas komplektu, lai nodrošinātu piekļuvi TRUCONNECT® attālajiem pakalpojumiem. Šis modernizācijas komplekts ļauj no celtņiem saņemt detalizētu informāciju un nosūtīt to uz jūsu izvēlētu ierīci. TRUCONNECT analizē un apkopo jūsu celtņu parka datus, pārvēršot tos noderīgā informācijā, lai jūs varat pārraudzīt celtņus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

get_connected_to_your_crane_fleet.png