You are here

Magnētiska trošu pārbaude RopeQ™

TROŠU DROŠĪBA

Visā troses kalpošanas laikā stieples, šķiedras un serdenis, no kā sastāv trose, ir pakļauts nospriegojumam, liekšanai un abrāzijai. Ja ir satrūkušas pārāk daudzas stieples vai bojāts serdenis, troses stiprība un drošība ir apdraudēta.

Parastās pārbaudes laikā var pārbaudīt tikai troses ārējās stieples un šķiedras. Konecranes tehnoloģija RopeQ un negraujošās pārbaudes metodoloģija analizē iekšējo stiepļu, šķiedru un troses serdeņa stāvokli, kas parasti nav redzams.

TROŠU PĀRBAUDE ROPEQ

RopeQ ir piemērota jebkura troses lietojuma gadījumā, un tā ir īpaši noderīga pastāvīgi izmantojamiem procesu celtņiem, tikai dažkārt izmantojamiem celtņiem, īpaši grūti pārbaudāmām trosēm un pārbaudēs pēc negadījumiem.

Trošu pārbaude, konstatējot ar neapbruņotu aci nesaskatāmus defektus, var palīdzēt uzlabot drošību. Optimizējot trošu nomaiņas intervālus procesa slodzes un citām svarīgām iekārtām, jūs varat samazināt dīkstāvi un apkopes izmaksas. Ja nav pietiekami precīzu un pilnīgu datu par troses stāvokli, dažās situācijās var tikt nomainītas pilnīgi atbilstīgas un drošas troses.