You are here

Celtņu ģeometriskā izpēte CraneQ™

RŪPĪGI IZPĒTIET SAVA TILTA CELTŅA ĢEOMETRIJU

Vai jūsu celtņiem vērojams priekšlaicīgs riteņu nolietojums, sliežu nolietojums, strukturālo komponentu vai piedziņas problēmas? To visu parasti izraisa nepareiza celtņa ģeometrija. Vai jūsu celtņu operatori sūdzas, ka celtnim ir dīvaini trokšņi vai nepareiza pozicionēšana? Celtņu ģeometriskā izpēte CraneQ palīdz atrast šo pazīmju pamatiemeslu, lai izvairītos no lielām problēmām un dārgi izmaksājošām dīkstāvēm.

Ar CraneQ palīdzību mēs pārbaudām, vai celtnim ir taisnstūrveida forma, proti, vai gala platformas ir savstarpēji paralēlas un atrodas perpendikulāri pret tilta siju, un celtņa kustība ir pareiza. Turklāt tiek pārbaudīta pašu gala platformu ģeometrija, kā arī riteņu izlīdzinājums gala platformās. Visbeidzot tiek izmērīts celtņa siju pacēlums.

CraneQ pamatā ir modernas un tradicionālas mērīšanas metodes. Patentēta programmatūra un kvalificēti apskates tehniskie speciālisti veic ārkārtīgi precīzu celtņa ģeometrisko analīzi. Papildus pētījuma rezultātiem mēs sniedzam arī ekspertīzes slēdzienu, lai jums būtu vieglāk plānot koriģējošās darbības.

CraneQ nodrošina:

• precīzus riteņu un gala platformu salāgojuma mērījumus;
• celtņa un tā darbības komponentu taisnstūrveida pārbaudi;
• celtņa siju pacēluma analīzi;
• detalizētus un precīzus rezultātus ar analīzi, kas ir dziļāka nekā citur pieejamā;
• ieteikumus par riteņu izlīdzināšanu un celtņa kvadrātveida formas iegūšanu.