You are here

Viedās funkcijas tilta celtņiem

Prātīga celšana ar viedajām funkcijām

Lielāko daļu Konecranes tilta pārvietojamos celtņus var aprīkot ar viedajām funkcijām — programmatūru, kas sniedz kontroli pār materiālu pārkraušanu ražošanas procesos. Kopš brīža, kad operatori pārņem celtņa vadību, to darbs nekavējoties paliek vieglāks.

Efektīvāks operators palielina produktivitāti, ietaupot laiku un līdzekļus, jo kravas cikla laiks samazinās. Tā kā vadības sistēma optimizē celtņa kustību, celtnis un tā sastāvdaļas tiek mazāk pakļautas nodilumam un tāpēc kalpo ilgāk. Pats svarīgākais — tiek samazinātas cilvēka pielaistās kļūdas, tādējādi uzlabojot drošību.

Tehnoloģija optimizē jūsu celšanas procesus

Mūsu mērķis ir, lai Konecranes viedās funkcijas pārstāv pašu labāko celtņu tehnoloģiju, kāda šobrīd ir pieejama tirgū. Jūs varat pasūtīt šūpošanās vadību, lai ierobežotu kravas šūpošanos, aizsardzību pret ieķeršanos, lai apstādinātu celtni, ja tas aiz kaut kā aizķeras, palīgu kravas pagriešanā, lai samazinātu apgāšanos uz sāniem, aizsargātās zonas, lai nodrošinātu drošu celtņa darba zonu un grūdienrežīmu, lai sekmētu beigu kravas pozicionēšanu ar augstu precizitāti.

Šie ir tikai daži piemēri. Kopumā ir pieejamas vairākas viedās funkcijas, kas sniedz jums tādu papildu celšanas kontroli kā nekad agrāk. Šobrīd tās ir pieejamas trošu vinču celtņiem un celtņiem ar vaļēju vinču.

Pa vienai vai visas vienā komplektā

Mūsu viedās funkcijas ir izstrādātas, lai apmierinātu jūsu prasības mūsdienīgām celšanas vajadzībām. Mēs tās varam iekļaut jūsu jaunajos Konecranes pasūtījumos, taču tās mēs varam uzstādīt arī jau esošā Konecranes aprīkojumā. Tās jūs varat lietot katru atsevišķi, taču mēs parasti iesakām funkciju komplektu, kas ir piemērots īpaši jūsu ražošanas procesiem.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā viedās funkcijas atbilst jūsu celtnim un jūsu celšanas prasībām.