You are here

Pielāgoti celtņi

Īpaši celtņi īpaši jūsu prasībām

Daudzās nozarēs ir nepieciešami unikāli celtņi, kas ir pielāgoti konkrētām darbībām. Konecranes īpašie celtņi, kuru celtspēja ir līdz pat vairākiem simtiem tonnu, ir precīzi pielāgojami jūsu celšanas vajadzībām. Tiklīdz jūsu prasības mainās, celtņus var pielāgot dažādiem lietošanas mērķiem visā to dzīves ciklu laikā.

Individuāli izstrādāti celšanas risinājumi

Strādājot ar jums cieši kopā, mēs pielāgojam katru celtni konkrētam gadījumam, lai pārliecinātos, ka katrs celšanas risinājums ir pareizais konkrētam celšanas uzdevumam.

Katrā nozarē ir nepieciešams kaut kas citāds. Tērauda ražošanā izmantotajam aprīkojumam nepieciešama aizsardzība pret karstumu un putekļiem. Degvielas un enerģijas ražošanā bieži ir nepieciešamas īpašas satveršanas ierīces. Mašīnbūvē tiek izmantoti īpaši celtņi spoļu pārkraušanai, štancēšanai un montāžai. Ieguves un metālapstrādes nozarēs bieži ir specifiska darba vide, tādējādi arī uz celtņiem attiecas īpašas prasības.

Pārbaudītas tehnoloģijas jaunos lietojumos

Pielāgotie celtņi bieži vien izmanto mūsu standarta produktus, taču unikālā veidā. Ja nepieciešams, mēs arī projektējam jaunus elementus. Visas detaļas ir pilnībā pārbaudītas, lai garantētu drošību un uzticamību.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu pielāgojamie celtņi atbilst jūsu celšanas prasībām.

Customer stories

Šo celtņu celtspējas prasības tika apmierinātas, izmantojot mūsdienīgu kustības kontroles tehnoloģiju, atļaujot lielāku ātrumu un drošu ekspluatāciju. Arī uzņēmums Rautarukki ir ievērojis celtņu izturību un uzturamību.
Rautaruukki, Rāhes metālapstrāde — Somija

Video

Ekokem, waste plant, Finland - Custom Cranes
Quebec City Waste to Energy Facility