You are here

CXT NEO trošu vinčas celtnis

Īpašs rīks īpašiem darbiem

Konecranes CXT NEO trošu vinčas celtnis ir īpašs modelis mūsu atzītajam CXT celtnim. Ar maksimālo celtspēju 12,5 tonnas un ar divām vinčām — 25 tonnas, tas ir spēcīgs un veikls un īpaši piemērots vispārējā ražošanā, darbnīcās un montāžas līnijās.

Gluda, ergonomiska dizaina apvienojums ar mūsu vienkāršās kustības MiniJoystick radio ar invertoru celšanas tehnoloģiju nodrošina vienkāršu lietošanu, jaudu un precizitāti vienā kompaktā vidēji smagā celtnī.

Precīza vadība ar spēcīgu jaudu un drošību

Modernizēta celšana ir tas, ko jūs iegūsiet ar CXT NEO. Mūsu energoefektīvais ASR (regulējamais ātruma diapazons) celšanas invertors nodrošina lielisku precizitāti kravas pozicionēšanā. Neatkarīgi no tā, vai jūs dodat priekšroku lēnākām darbībām vai celšanu vēlaties veikt par 50% ātrāk, vienmērīgs celšanas ātrums nodrošina lielisku kravas vadību. Izmantojot MiniJoustick, katras kustības vadība ir gluda un vienkārša.

Enerģijas ķēde nodrošina barošanu primārajiem strāvas un vadības kabeļiem gar celtņa tiltu, pasargājot kabeļus no mehāniskā nodiluma un saglabājot brīvu darba telpu zem celtņa. Celtņa darba vide ir drošāka personālam un mazāk tendēta uz aprīkojuma bojājumiem.

Sazinieties ar Koencranes, lai uzzinātu par to, kā mūsu CXT NEO celtnis atbilst jūsu celšanas prasībām.