You are here

CXT trošu vinču celtņi

Pielāgojams jūsu vajadzībām

Konecranes CXT trošu vinčas celtņu klāsts ir perfekts gandrīz jebkurā rūpnieciskajā vidē, kur nepieciešama celtspēja līdz 80 tonnām. Pieejams jebkādā formā, sākot no standarta celtņiem līdz mūsdienīgam augsto tehnoloģiju celšanas aprīkojumam, pielāgošana ir viena no tā stiprajām īpašībām.

Efektivitāte un inteliģence darba vietā

CXT ir pazīstams ar savu efektīvo vietas izmantošanu zem celtņa un izcilo āķa tuvošanos. Turklāt mūsu viedās funkcijas, piemēram, šūpošanās vadība un mērķa pozicionēšana atvieglo celtņa lietošanu. Tā kā visas galvenās mehāniskās sastāvdaļas ir īpaši izstrādātas celtņu lietošanai, celtņu eksperti tās ir izstrādājuši un uzstādījuši objektā, tad CXT pierāda vislabāko veiktspēju.

Drošība ir uzlabota, izmantojot augsto tehnoloģiju bremzes, izturīgas troses un tālvadību. Regulējams ātruma diapazons nozīmē to, ka krava virzās optimālā ātrumā, uzlabojot kravas kontroli un produktivitāti, tajā pat laikā ietaupot enerģiju.

Neatkarīgi no tā, kādā vidē jūs atrodaties, šis izturīgais un multifunkcionālais celtnis ir nepārspējams. CXT ir nozares līderis vidēji smagas kravas iekštelpu celtņu jomā un ir stabils favorīts visā pasaulē: vairāk nekā 10000 CXT vinčas tiek pārdotas katru gadu, norādot uz tā uzticamību, efektivitāti un vērtību.

Turklāt mēs ražojam EXCXT celtņus bīstamām vidēm.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu par to, kā mūsu CXT trošu vinču celtņu klāsts atbilst jūsu celšanas vajadzībām.