You are here

UNITON

Rūpnieciskā celšana tagad ir vieglāka

Konecranes UNITON™ apbūvētais tilta celtnis ar vaļējo vinču ir pietiekami pielāgojams plašam lietojumu veidu klāstam dažādās nozarēs, tajā skaitā vispārējā ražošana, autobūve un ieguves nozare. Tas ir īpaši piemērots darbam tērauda nozarē, jo tas mierīgi pārkrauj spoles, plātnes un caurules.

UNITON ir viegli pielāgojams ar vairākām konfigurācijām un tas var pacelt jebko no 6,3 līdz 160 tonnām, un līdz 320 tonnām — izmantojot divus ratiņus. Taču patiesais celtņa spēks slēpjas tā modulārajā dizainā, jo mēs saprotam, ka jums ir unikālas celšanas prasības. UNITON sniedz jums izvēli un pielāgojamību, kā nekad agrāk.

Izstrādāts īpaši jums

Katrs UNITON celtnis ir izstrādāts un izveidots konkrētiem apstākļiem jūsu ražotnē. Tātad par tādiem faktoriem kā temperatūra, mitrums, detaļu nodilums un iespējamā korozija tiek padomāts laicīgi. Tādā veidā tiek pagarināts celtņa darbmūžs un samazināta salūšanas iespēja. Apkopi atvieglo rūpīgi izplānotais un vienkāršotais dizains, ātra servisa atbilde un ātra rezerves daļu piegāde.

Izvēlieties modeli no plašā kravas un slodzes klases iespēju klāsta, celšanas ātrumiem, augstumiem un operatora saskarnes starpniecību. Kravas kontroles funkcija sniedz jums labāku kontroli pār materiālu pārkraušanu. Spēcīgās, uzticamās sastāvdaļas un modulārais konstrukcijas dizains piedāvā spēcīgu un konkurētspējīgu celšanas risinājumu.

Gadu desmitiem ilga pieredze mūsdienīgā smagās kravas celšanas produktā

Vairāk nekā 80 gadus Konecranes ir ražojis tilta celtņus lieljaudas celšanas izstrādnēm un dažādām nozarēm. UNITON piemīt augsta līmeņa pielāgojamība, kvalitāte, uzticamība, drošība, kā arī no Konecranes varat sagaidīt vienkāršu lietošanu.

Turklāt mūsu TRUCONNECT attālie pakalpojumi sniedz jaunu apkopes līmeni, jo tie palīdz nodrošināt celtņu darbību pat tad, ja neesam klāt.

Lasiet vairāk par UNITON celtni mūsu mājaslapā konecranes.com/uniton vai sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.

Downloads