You are here

SMARTON

Smago kravu celšana ar gudrību

Konecranes SMARTON® apbūvētais tilta celtnis ar vaļējo vinču ir izstrādāts smagas kravas celšanai daudzos pasaulē vadošos rūpniecības uzņēmumos. Tas ir izstrādāts saspringtiem procesiem, montāžas un apkopes darbiem, turklāt tas apvieno jaunāko mehānisko, elektrisko un automatizācijas dizainu.

Šis celtnis ir spēcīgs aprīkojums, kura celtspēja ir no 6,3 līdz 250 tonnām, izmantojot vienus ratiņus, un līdz 500 tonnām — izmantojot divus ratiņus. Izstrādājuma darba klašu klāsts ir no M3 līdz M8 (CMMA klase A-F). Taču patiesais celtņa spēks slēpjas tā celšanas inteliģencē.

Viedāks celtnis tur, kur tas ir svarīgi

SMARTON celtnis ar vaļējo vinču ir izstrādāts efektīvai un drošai ekspluatācijai bez kompromisiem. Šis celšanas aprīkojums ir izveidots tikai no augstas kvalitātes sastāvdaļām un ir aprīkots ar pašu jaunāko celtņiem paredzētu programmatūru. Tā viedās funkcijas sniedz jums labāku kontroli pār materiālu pārkraušanu, sekmējot produktivitāti un drošību, kā nekad agrāk.

Ietaupiet gan līdzekļus, gan parūpējieties par vidi ar SMARTON celtni. Tas ir ne tikai energotaupīgs, bet ir pieejama arī enerģijas patēriņa atskaites sistēma. Ja energoapgāde pārtrūkst, tā tiek padota atpakaļ elektrotīklā, samazinot enerģijas patēriņu un izmaksas līdz vienai trešdaļai.

Celšana ar pilnīgi jaunu nozīmi

SMARTON esošā tehnoloģija nestāv uz vietas. Bezvadu planšetdators apkopo visus procesus un ar celtni saistīto informāciju burtiski jūsu rokās. Piestipriniet planšetdatoru pie radio kontrollera vai operatora kabīnē, ņemot vērā jūsu personāla vajadzības. Kā papildfunkciju varat izvēlēties kameru vēl drošākai un efektīvākai kravas pārkraušanai.

Konecranes TRUCONNECT attālie pakalpojumi piedāvā jaunu skatījumu uz ekspluatācijas datiem reālajā laikā. Mūsu tehniskie speciālisti spēs noteikt apkopes iemeslus pat neapmeklējot jūsu uzņēmumu.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā SMARTON atbilst jūsu celšanas prasībām.

Customer stories

SMARTON® ar mūsdienīgām tehnoloģiskajām funkcijām veicina Siemens Wind Power ražošanas procesa efektivitāti un samazina potenciālās kļūdas.
Siemens Wind Power — Dānija

Video

Konecranes - Industrial Cranes
Konecranes Overhead Cranes Smart Features YouTube Thumbnail

Downloads