You are here

Celtņi ar vaļēju vinču

Izcila veiktspēja saspringtiem celšanas darbiem

Konecranes celtņi ar vaļēju vinču ir ideāls risinājums sasprigtu uzdevumu veikšanai, kā arī montāžas un apkopes darbiem.

Pietiekami pielāgojami gandrīz jebkurai rūpniecības nozarei tie apvieno mūsdienīgu dizainu ar izturīgu elektroniku un strauju datoru inteliģenci, kas sniedz jums kontroli pār materiālu pārkraušanu.

Konecranes piedāvā divus celtņus ar vaļējo vinču. SMARTON ir jau labi zināms rūpnieciskajā ražošanās visā pasaulē. Mūsu jaunākais celtnis ar vaļējo vinču ir UNITON, kas ir īpaši izstrādāts procesu slodzes pielietojumiem.

Divi celtņi ar vaļēju vinču — daudzas celšanas iespējas

SMARTON ir lieljaudas celtnis ar vaļēju vinču un celtspēju no 6,3 līdz 250 tonnām, izmantojot vienus ratiņus, un līdz 500 tonnām — izmantojot divus ratiņus. Jūsu celtņa drošība un produktivitāte pieaug, izmantojot pašu jaunāko tehnoloģiju celtnī tik gudrā veidā, ka tas gandrīz sāk domāt patstāvīgi. Mūsdienās to standartā izmanto vispārējā ražošanā, enerģētikā, autobūvē, celulozes un papīra nozarēs. 

UNITON ir izturīgs celtnis un tā ratiņus var pielāgot īpaši jūsu celšanas prasībām. Tā celtspēja ir no 6,3 līdz 160 tonnām. Produkts, kas radies klientu pieprasījuma un Konecranes izstrādes rezultātā, var tikt izmantots dažādos pielietojumos, taču ir īpaši pielāgots tērauda nozarei.

Viedāks celtnis ir labāks celtnis

Gan SMARTON, gan UNITON celtņi ir aprīkoti ar pašu jaunāko programmatūru celtņiem. To visu saliekot kopā, ir pieejams plašs viedo funkciju klāsts, kas sniedz jums lielāku kontroli pār celtni un tā kravu, kā nekad iepriekš. Jūsu darbs būs veiklāks un efektīvāks, kā arī jūsu darbinieki un aprīkojums — drošāks.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu par to, kā mūsu SMARTON un UNITON celtņi ar vaļējo vinču atbilst jūsu celšanas vajadzībām.