You are here

Automatizēti celtņi

Automatizētie celtņi atvieglo jūsu dzīvi

Konecranes izgatavo jebkāda veida tilta celtņus, sākot no standarta modeļiem līdz unikāliem un pielāgotiem celtņiem, kas ir izstrādāti visprasīgākajām celšanas vajadzībām. Mūsu automatizētie celtņi atvieglos jūsu dzīvi. Iedomājieties, ka jūsu ražotnē visi procesi ir saskaņoti un drošība — ievērojami uzlabota. To visu jūs varat iegūt ar Konecranes automatizētajiem celtņiem.

Paveiciet vairāk ar automatizētajiem celtņiem

Mēs ražojam divu veidu automatizētos celtņus. Daļēji automatizētajā celtnī dažādas funkcijas palīdz operatoram, taču pieļauj lielāku manuālo vadību. Pilnībā automatizētajā celtnī operators veic iestatījumus, un celtnis automātiski veic biežas vai sarežģītas darbības. Šis ir īpaši noderīgi saspringtās un bīstamās vidēs.

Automatizēti tilta celtņi var samazināt darba izmaksas, atvieglot krājumu izsekošanu, optimizēt glabāšanu, samazināt bojājumus, palielināt produktivitāti un samazināt pamatlīdzekļu iegādes izmaksas, kas saistītas ar autokrāvēju sistēmām. Visbiežākie lietošanas veidi ir tērauda spoļu un papīra ruļļu pārkraušana, enerģijas iegūšana no atkritumiem, kuģu būvniecība, konteineru pārkraušana, pārtikas ražošana, metālapstrāde un vispārējā ražošana.

Šobrīd ir pieejama jaunākā celšanas tehnoloģija

Visos Konecranes celtņos tiek izmantotas pašas jaunākās programmatūras un mašīnbūves izstrādājumi, lai piegādes laikā tos padarītu par pašiem modernākajiem celtņiem. Tā kā laika gaitā tehnoloģijas attīstās, mūsu celtņi ir izstrādāti tā, lai atvieglotu modernizāciju.

Neatkarīgi no jūsu celšanas prasībām, mums ir celšanas risinājums.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu automatizētie celtņi atbilst jūsu celšanas prasībām.

Customer stories

Konecranes izkraušanas kauss ir atbilde Ekokem prasībām. Tas ir pilnībā automatizēts un veic atkritumu apstrādes un sadedzināšanas procesus pēc iespējas efektīvāk.
Ekokem, atkritumu spēkstacija — Rīhimaki, Somija

Video

TERSA, Sant Adríá, Waste-to-Energy plant, Barcelona, Spain 2013
Quebec City Waste to Energy Facility