You are here

Autokrāvēji

Fork lift trucks

 

Konecranes SMV autokrāvēji ar 10–80 tonnu celtspēju – inovatīvs materiālu pārkraušanas veids

Mūsu autokrāvēji veic darbu maksimāli efektīvi un rentabli. Lai to nodrošinātu, mēs bieži pielāgojam katru pašiekrāvēju, lai tas būtu ideāli piemērots sagaidāmajam smagajam darbam. Izturīgā kastveida šķērsgriezuma šasija un slodzes jutīgā hidrauliskā sistēma – varat izvēlēties papildaprīkojumu, kas precīzi atbilst jūsu prasībām. Tādējādi mēs iegūstam rentablu autokrāvēju ar lielisku veiktspēju un ilgu ekspluatācijas laiku.

Lai atvieglotu mūsu klientu ikdienas darbus, mēs piedāvājam arī inovatīvu risinājumu klāstu dažādām nozarēm, piemēram, tērauda, celulozes un papīra, kokapstrādes nozarēm un enerģijas iegūšanai no atkritumiem.

Mūsu izstrādes darbs jums nodrošina efektīvāku materiālu pārkraušanu

Mēs nepārtraukti turpinām izstrādi, lai mūsu autokrāvēji iegūtu visaugstāko novērtējumu kvalitātes, ražīguma un rentabilitātes jomā. Rezultātā ir izstrādāti risinājumi, kas mūsu pašiekrāvējus padara ātrākus un efektīvākus. Šīs priekšrocības jūs varēsit novērtēt, redzot ātrāku pacelšanu un nolaišanu, tiešu un precīzu manevrēšanu un ērtu piekļuvi apkopes veikšanai.

Labāka redzamība, ergonomiska konstrukcija un vadība

Lai operators garajās darba maiņās strādātu efektīvi un droši, jāsagādā lieliska darba vide. Mūsu autokrāvēji ir aprīkoti ar vislabākajām kabīnēm – lieliska redzamība, ergonomiska konstrukcija un komforts. Kabīne ir aprīkota ar lieliem logiem, kas nodrošina vislabāko iespējamo redzamību visos virzienos, un visas vadības ierīces ir izvietotas ērti un ir viegli sasniedzamas un pārskatāmas.