You are here

EXN elektriskie ķēžu vinču celtņi

Lietderība, uzticamība un drošība ir apvienota celtnī

Konecranes EXN elektrisko ķēžu vinču celtņi piedāvā tādu drošības un efektivitātes līmeni vieglu kravu celšanā, par kādu mēs esam lepni. Izmantojot izturīgu tērauda konstrukciju un sastāvdaļu komplektu, kas ir īpaši izstrādāts celtņiem darbam bīstamās vidēs, jūs varat paļauties uz EXN celtni, kas spēj celt līdz 5 metriskajām tonnām pašās bīstamākajās vidēs.

Pilna EX sertifikācija parāda to, ka mūsu aprīkojums ir izstrādāts, lai palielinātu celtņa drošību darbam bīstamās vidēs. Unikālā mehāniskā konfigurācija standarta ekspluatācijas apstākļos samazina dzirksteļošanu un citus aizdegšanās riskus.

Ķēžu vinču celtņa ekspluatācija ir vienkārša

Papildus mūsu uzmanībai uz drošību un uzticamību, EXN celtnis ir izstrādāts vienkāršai lietošanai. Ergonomiska lietotāja saskarne ļauj operatoram pilnībā koncentrēties uz celšanu. Divu ātrumu kontaktora vadība un elektrisks galaslēdzis palīdzēs nepārtraukti kontrolēt kravu.

Plašs iespēju klāsts nozīmē to, ka celtni var pielāgot jūsu īpašajām celšanas prasībām. Vienas sijas vai divu siju pacēlāji, dažāda veida ratiņi, pretsadursmes sistēma, āķi ar bronzas pārklājumu — pastāv daudzas iespējas. Maināms gabarītaugstums un kompaktā vinča vislabāk veicina brīvās vietas izmantošanu. Varat izvēlēties vislabāko variantu savai ražotnei.

Droša elektriskā vinča un daudzpusīga aprīkojuma sastāvdaļa

Darbojoties enerģijas ražošanas nozarē, darbā ar ķimikālijām vai vieglajā rūpniecībā, šis celtnis ir īpaši piemērots jums. Ja ir nepieciešams veikt apkopes darbus vietā, kur ir viegli uzliesmojoša gāze vai putekļaina vide, EXN celtnis, iespējams, ir jūsu labākā izvēle.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu EXN elektriskais ķēžu vinčasceltnis atbilst jūsu celšanas prasībām.