You are here

EXN elektriskās ķēžu vinčas

Nepārspējama vinča ar izcilu veiktspēju un drošību

Konecranes EXN elektriskā ķēžu vinča piedāvā augsta līmeņa drošību un uzticamību, kāda ir nepieciešama strādājot bīstamā vidē. Jaudīgi motori, uzticama 48V slēdžu vadība un vienkārša apkope nodrošina to, ka jūsu vinčas darbojas ar minimālu dīkstāves laiku.

EX sertifikācija, proti ATEX, CSA Canada, IECEX un INMETRO norāda uz dizaina drošību, kas ir svarīga darbam bīstamās vidēs. Īpaša mehāniskā konfigurācija samazina dzirksteļošanās risku standarta ekspluatācijas apstākļos. Ugundrošība, EX aizsargkorpusi un epoksīda krāsas pārklājums sniedz spēcīgu fiziskās virsmas aizsardzību.

Vienkārša un daudzveidīga lietošana

EXN vinča ir arī vienkārša lietošanā. Ergonomiska lietotāja saskarne ļauj operatoram pilnībā koncentrēties uz celšanu. Dubultā ātruma celšana un 4:1 kustības ātruma attiecība nodrošina precīzu kravas pārkraušanu. Drošības sajūgs novērš pārslodzi.

Plašs iespēju klāsts nozīmē to, ka vinču var pielāgot jūsu īpašajām celšanas prasībām. Ir pieejami dažādi modeļi: stacionāri, ar āķa piekari, ar bīdāmiem vai motorizētiem ratiņiem. Maināms gabarītaugstums un kompaktais izmērs vislabāk veicina brīvās vietas izmantošanu. Izvēlieties vislabāko variantu savai ražotnei.

Noderīgs papildinājums jūsu komandā.

EXN vinča ir EXN celtņa pamats. Iegūstiet jauno EXN vinču savam esošajam EX celtnim vai iegūstiet pavisam jaunu EXN celtni. Jebkurā gadījumā jūs atklāsiet Konecranes EXN tehnoloģijas priekšrocības. Tā ir labākā savā klasē.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu EXN elektriskā ķēžu vinča atbilst jūsu celšanas prasībām.