You are here

EXCXT elektriskās trošu vinčas celtņi

Stipra un droša elektriskā vinča

Mēs ticam, ka Konecranes EXCXT elektriskās trošu vinčas celtnis uzstāda jaunus vienkāršības un drošības standartus rūpnieciskajam celšanas aprīkojumam. Jūs varat uzticēties tā izturīgajam tērauda rāmim, un tā EXCXT vinča spēj droši pacelt līdz 80 tonnām bīstamās vidēs.

EX sertifikācija gāzei un putekļiem norāda uz Konecranes apņemšanos nodrošināt drošību. Ugunsdrošas barjeras pasargā motoru un elektriskās sastāvdaļas. Pasargāts aprīkojums liecina par drošāku pārkraušanu un drošību personālam.

Augstāka produktivitāte ar mazāk dīkstāvēm

Jūs varat panākt produktivitātes pieaugumu ar EXCXT celtni, jo tā lietošana ir vienkārša. Ergonomiska lietotāju saskarne ļauj operatoram koncentrēties uz celšanu, un papildu invertora kustības nodrošina precizitāti un drošību.  Ar lielu troses cilindra diametru vinčas izmēri ir kompakti un āķa pietuvošanās iespēja ir samazināta. Vienkāršāk nozīmē ātrāk un drošāk.

Ar viegli pieejamajiem apkopes punktiem un apkalpošanai draudzību tehnoloģiju jūsu dīkstāves būs retāk kā iepriekš. Jūsu celtņi ir izstrādāti nepārtrauktam darbam.

Spēcīgs, uzticams celtnis tur, kur jums to vajag.

Neatkarīgi no jomas, kurā darbojaties — ķīmiskā rūpniecība, koksnes apstrāde, naftas pārstrāde vai pavisam kādā citā jomā — šis multifunkcionālais celtnis būs iederīgs jūsu nozarē. Ja jums ir nepieciešams ērts rūpnieciskais celtnis apkopes darbiem bīstamā vidē, tad EXCXT elektriskās trošu vinčas celtnis būs perfekta izvēle.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu EXCXT atbilst jūsu celšanas prasībām.

 

 

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.