You are here

EXCXT elektriskās trošu vinčas

Jauns veids, kā paveikt darbu vēl drošāk

Konecranes EXCXT elektriskā trošu vinča paver jaunu celšanas iespēju bīstamās vidēs. Īpašs mūsu populārās CXT vinčas modelis ar unikāliem mehānismiem samazina dzirksteļošanas risku standarta ekspluatācijas apstākļos. Nepārtraukti atjauninot jaunākās tehnoloģijas, EXCXT ir radījis jaunu, grūti pārspējamu nozares etalonu.

Starptautiskā EX sertifikācija, proti, ATEX, CSA US, IECEX un INMETRO gāzei un putekļiem, ir viens no galvenajiem faktoriem, lai pierādītu to, ka drošība ir vienmēr Konecranes prioritāte. F klases izolācija, IP65 aizsardzība elektriskajiem aizsargkorpusiem un IP66 ir standarts mūsu motoriem. Elektriskās sastāvdaļas un motors ir izstrādāti un izveidoti atbilstoši EX noteikumiem, un ir uzmanīgi nosegti aizsargkorpusu iekšpusē ar īpašu aizsardzību.

Vienkārša un regulējama trošu vinča

EXCXT vinča, kas ir izstrādāta produktivitātes palielināšanai, nodrošina vinkāršu kravas pārkaušanu ar izcilu veiktspēju. Visas vinču sistēmas, tostarp celšanas motori, ierobežošanas slēdzis un mehāniskā pārslodzes aizsardzība, ir pilnībā izgājušas uzticamības pārbaudes. Ergonomiska lietotāju saskarne ļauj operatoram koncentrēties uz celšanu, nodrošinot vienkāršāku un drošāku kravas pārkraušanu. Ja ir nepieciešama augsta līmeņa precizitāte, izvēles invertora kustības nodrošina papildu precizitāti un drošību.

Mēs zinām, ka jūsu celšanas vide ir unikāla, tāpēc mēs piedāvājam daudzas papildu funkcijas. Piemēram, jūs varat izvēlēties celšanas ātrumu, iegūt papildu bremzes, ietvert kravas displeju, saņemt laikapstākļu pārsegu, pievienot radio vadāmību, pieprasīt īpašus ratiņu piederumus. Šis nav pilns saraksts.

Ja mainās jūsu prasības, jūs varat mainīt papildu funkcijas. Mēs palīdzēsim celt tieši tā, kā jūs vēlēsieties.

Multifunkcionāls papildinājums jūsu komandā

EXCXT vinča ir EXCXT celtņa pamats. Iegūstiet jauno EXCXT vinču savam esošajam EX celtnim vai iegūstiet pavisam jaunu EXCXT celtni. Jebkurā gadījumā jūs pamanīsiet Konecranes EXCXT tehnoloģijas priekšrocības.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu EXCXT vinča atbilst jūsu celšanas prasībām.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.