You are here

EX strēles celtņi

Pielāgojams strēles celtnis

Standarta Konecranes EX strēles celtņa celtspēja ir līdz divām tonnām. Pielāgots modelis var pacelt pat vairāk. EX strēles celtnim ir plašs lietošanas veids — mehāniskajās darbnīcās, uz montāžas līnijas lielā rūpnīcā, galvenajās apkopes vietās rūpnieciskajos procesos — gandrīz jebkur, kur nepieciešama celšana bīstamās vidēs.

ATEX sertificētajam EX strēles celtnim ir perfekti izturīgs korpuss visām vinčām, kuras mēs īpaši ražojam bīstamām vidēm. Pievienojiet EXCXT elektrisko troses vinču, EXN elektrisko ķēžu vinču vai EKM2 manuālo vinču īpaši jūsu celšanas vajadzībām. Kad vajadzības mainās, nomainiet tikai vinču.

Celtņa drošība katrā solī

Vienkārša un ātra montāža nodrošina ātru celtņa gatavību darbam. Tā kā konsoles gultnis ir pielāgojams, horizontālie baļķa regulējumi ir vienkārši, precīzi un tiem nav nepieciešama izjaukšana. Dīkstāve ir samazināta.

Drošība ir pirmajā vietā ar galveno atvienošanas slēdzi kā standarta funkciju. Visās vinčas pultīs pastāv arī otra ārkārtas apturēšanas poga. Zemais pašsvars samazina konstrukciju slodzi, un precīzais sijas regulējums uzlabo ratiņu un strēles vadību.

Iespējams, šis bīstamām vidēm piemērotais celtnis izklausās tieši pēc tā, kas jums ir nepieciešams, taču uzskatāt, ka jums tam nav nepieciešamās platības. Modelis ar zemu gabarītaugstumu ir vislabākais risinājums ierobežota izmēra telpās. Jūs patiešām varat to novietot gandrīz jebkur!

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu EX strēles celtnis atbilst jūsu celšanas prasībām.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.