You are here

EX manuālās vinčas un ratiņi

Nav elektrības, nav raižu

Konecranes EKM2 manuālajām ķēžu vinčām un EKPT manuāli vadāmajiem ratiņiem nav nepieciešama elektrība. Tas nozīmē to, ka celšanu varat veikt arī vietās, kur elektrības nav pieejama vai to ir grūti pieslēgt. Ja kravas nav jāceļ katru dienu, šis ir arī ļoti izdevīgs risinājums.

Drošība vienmēr ir Konecranes prioritāte. EKM2 un EKPT mehānismi ir izstrādāti tā, lai samazinātu dzirksteļošanās risku normālos ekspluatācijas apstākļos, tādējādi nopelnot ATEX sertifikātu. Tā kā nav elektronisko daļu, tad nepastāv arī īssavienojuma risks bīstamā vidē.

Izturīga vinča ir labāka vinča

Galvanizēta kravas ķēde, nerūsējoša tērauda rokas ķēde, bronzas pārklājums un pulverkrāsojums pasargā metāla virsmas pret nodilumu un koroziju. ISO āķi ar drošības sprūdu, pārslodzes ierobežotājs un gumijas buferi atvieglo pārkraušanu. Tā ir droša, vienkārši lietojama, izturīga, tai ir nepieciešama minimāla apkope un tai ir pilna ATEX sertifikācija.

Jūs varat iegūt EKM2 kādā no šiem modeļiem: āķa piekarē, ķēdes ratiņos vai bīdāmajos ratiņos. Tas ir pielāgojams jūsu celšanas vajadzībām neskaitāmos veidos. Apvienojiet EKM2 vinču ar EKTP ratiņiem, lai iegūtu optimālu manuālo vinču ar celtspēju no 500 kg līdz 20 tonnām.

Ekonomiska, uzticama vinča — tieši tā, kā vajadzīgs

Dažreiz īpaša vinča ir nepieciešama tikai īslaicīgi drudžainos darba periodos. EKM2 un EKPT ir paredzēti ilgstošai lietošanai un tie ir labs ieguldījums. Ilgtermiņā tie ir lētāki, nekā to nomāšana, turklāt nepastāv piegādes laiks: tie vienmēr atrodas jūsu rīcībā, kad vien rodas vajadzība.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu par to, kā mūsu EKM2 manuālā ķēžu vinča un EKPT manuāli vadāmie ratiņi atbilst jūsu celšanas prasībām.