You are here

EX darba staciju celtņi

Vairāk celšanas darbu bīstamā vidē

Konecranes EX darba staciju celtņi sniedz jums produktivitātes lādiņu, ja veicat to uzstādīšanu savā ražotnē. ATEX un EX sertifikācija elektronikai un spēcīga metāla konstrukcija, 2000 kg celtspēja un pielāgota darba zona apakšpusē — tie ir lieliski piemēroti darbam bīstamā vidē.

Mehāniski apstrādāti riteņi un kvalitatīvi gultņi nodrošina vienmērīgu kustību un samazina troksni. Modulārā sistēma bez metinājuma ir pieejama gan tērauda, gan alumīnija versijās, un tā padara celtņus drošākus un atvieglo to uzstādīšanu, apkopi un pielāgošanu.

Kā izvēlēties piemērotāko metālu

Ja jums ir nepieciešams spēks un izturība, EXXM tērauda profila sistēma būs īstā izvēle. Garie piekares attālumi samazina celtņa konstrukcijas izmēru un nodrošina papildu brīvo telpu. Aizsardzība pret putekļiem un netīrumiem samazina apkopes izmaksas un palielina celtņa darbmūžu.

Ja jums ir nepieciešams vieglāks celtnis ar īsākiem ceļiem, EXXA alumīnija profila sistēma ir lieliska izvēle. Augsts konstrukcijas blīvums samazina kravnesību. Tā anodizētais alumīnijs ir ideāls tīrai videi un pasargā jūsu celtni no korozijas.

EXXA un EXXM cetlņus var izmantot kopā ar citu EX sertificētu celšanas aprīkojumu, piemēram, ar EX vinčām.

Pareizā metāla izvēle sniedz jums pareizo risinājumu.

Pielāgojams visiem darba procesiem

Vieglā pielāgošana nozīmē to, ka jūs varat izmantot EXXM un EXXA jebkurā vietā, kur ražošanas procesā var rasties bīstamas situācijas.

Sazinieties ar Konecranes jau šodien, lai uzzinātu vairāk par to, kā mūsu EX darba staciju celtņi atbilst jūsu celšanas prasībām.

Video

Hazardous Environment Equipment from Konecranes
Konecranes offers a wide range of hazardous area equipment to ensure the highest safety level required in hazardous environments.