You are here

Manuālie produkti

Mūsu izturīgie manuālie produkti ir aprīkoti ar funkcijām

Konecranes manuālie rokas ķēžu bloki un manuālās sviras ir lieliska izvēle darbam jebkurā vidē, kur elektrības lietošana ir nepraktiska vai neiespējama. Šīs iekārtas pilnībā bez elektronikas ir ekonomisks risinājums, ja celšanas darbi nav jāveic katru dienu.

Jūsu celšanas vajadzībām ir pieejami mūsu manuālie produkti ar celtspēju no 250 līdz 20000 kg.

Drošas un uzticamas vinčas

Mēs esam plaši pazīstami ar mūsu aprīkojuma drošību, tāpēc arī mūsu manuālie produkti nav izņēmums. Kompaktā konstrukcija nodrošina iekārtas svara samazinājumu, kas atvieglo un padara drošāku pārkraušanu. Dubultā Pawl Weston veida bremze ar 2 bremzes diskiem nodrošina 4 bremzēšanas virsmas, kā arī bremze ir pilnībā ietverta korpusā, lai palielinātu tās aizsardzību pret netīrumiem.

Augstas klases drošība un izturība tiek panākta ar 80. pakāpes galvanizētu tērauda sakausējuma kravas ķēdi ar augstu noturību pret koroziju. Turklāt ārējās ķēdes pārvada mehānisms pieļauj vienkāršu pārbaudes veikšanu un tīrīšanu.

Manuālie produkti pielāgoti jūsu vajadzībām

Mūsu manuālajiem produktiem ir pieejami modeļi ar piekares āķi vai I sijas ratiņiem. Ratiņi var būt manuāli vadāmi vai ķēžu ratiņi ar rokas piedziņu.

Konecranes vinčas ir viegli uzstādāmas jau esošā aprīkojumā. To kompaktais izmērs un vieglums nodrošina ķēžu bloku un sviru lietošanu daudzās atrašanās vietās.

Daži no mūsu manuālajiem produktiem ir pieejami arī bīstamām vidēm.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.