You are here

Izlices celtņi

Mainīgai darba videi

Konecranes izlices celtņi ir ļoti pielāgojami un tie ir piemēroti dažādām darbnīcām un nozarēm. Tie ir izdevīgs celtniecības materiālu pārkraušanas risinājums ar celtspēju līdz 2000 kg.

Konecranes piedāvā gan augšpusē sastiprinātus izlices celtņus ar norobežotu XM tērauda korpusu, gan apakšpusē sastiprinātus izlices celtņus ar I sijas profilu. Mūsu standarta sienas izlices celtņi var rotēti līdz 180º, bet pīlāru izlices celtņi var kustēties 270º lielā rādiusā. Ir pieejamas tādas papildu iespējas kā lielāka celtspēja vai pilna 360º rotācija.

Pielāgojams īpaši jūsu ražotnei

Izlices celtņiem ir pieejams plašs celtspējas un ārsnieguma klāsts. Ir vairāki veidi, kā celtni nostiprināt pie sienas vai grīdas, lai mēs būtu droši par to, ka jūsu ražotnē tiek uzstādīts pats labākais risinājums.

Ar pielāgojamu konsoles gultni, horizontālais baļķa regulējums ir precīzs un ārkārtīgi vienkāršs, kā arī tiek samazinātas nekontrolējamas baļķa un ratiņu kustības. Optimizētai ekspluatācijai ir pieejamas funkcijas, tostarp regulējams rotācijas atdurs ar 10º pieaugumu un 3 pozīciju slēdzi (-90º, 0º, +90º).

Konecranes izlices celtņi ir pieejami arī darbam bīstamās vidēs.

Ātra izlices celtņa uzstādīšana

Konecranes izlices celtņi var izmantot lielas, pastiprinātas tērauda pamata plāksnes, kas atvieglo uzstādīšanu un pārvietošanu. Tādā veidā tiek samazināta ražošanas dīkstāve un celtņa uzstādīšanas vai pārvietošanas izmaksas.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk.

Customer stories

Konecranes piegādāja un uzstādīja plašu vinču un celtņu celšanas sistēmu risinājumu klāstu jaunajā Jaguar Land Rover Motoru ražošanas centrā.
Jaguar Land Rover — Vulverhemptona, Anglija
Content bottom