You are here

SLX elektriskās ķēžu vinčas

Lieliska izvēle darbam saspringtā vidē

Ar mūsdienīgu tehnoloģiju SLX elektriskā ķēžu vinča apvieno drošību un efektivitāti. Tā ir ideāla it visam, sākot no precīziem montāžas darbiem un trauslu daļu pārkraušanas līdz darbam saspringtos apstākļos.

SLX ir aprīkota ar visām CLX elektriskās ķēžu vinčas un daudzām citām funkcijām. Tās maksimālā celtspēja ir 2500 kg.

Izcila drošība

SLX elektriskajai ķēžu vinčai ir vienmērīgs celšanas ātrums ar invertoru. Tā ir aprīkota arī ar elektronisko pārslodzes ierīci un ķēdes vaļīguma kontroli, kā arī tai var iestatīt ierobežošanas slēdžus. Paplašinātais ātruma diapazons sekmē īsākus ciklus un palīdz paātrināt daļējas kravas pacelšanu un nolaišanu.

Cita drošības funkcija ir triecienslodzes absorbēšana, kura samazina triecienslodzes sekas. Turklāt sajūga un bremžu uzraudzība uzlabo drošību, izmantojot impulsu sensorus.

Produkta daudzveidība un ilgs kalpošanas mūžs

Sākot no precizitātes uzdevumiem līdz smagiem un sarežģītiem darbiem, SLX var paveikt visu, tajā pat laikā saglabājot drošību un atvieglojot apkopi. SLX ir spēcīgs un izturīgs produkts, kas sniegs jums gadiem ilgu kalpošanu jūsu ražotnē.

Lasiet vairāk par SLX elektrisko ķēžu vinču mūsu mājaslapā konecranes.com/clx vai sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.

Content bottom