You are here

CLX elektriskās ķēžu vinčas

Mūsu līdz šim vislabākā ķēžu vinča

Jaunākā CLX elektriskā ķēžu vinča no Konecranes ir izstrādāta tā, lai paātrinātu darba ciklus, uzlabotu drošību un paildzinātu darbmūžu. Tā ir ārkārtīgi pielāgojama un izturīga, padarot to par perfektu rīku saspringtā darba stacijā. CLX maksimālā celtspēja ir 5000 kg.

Tās izturīgais alumīnija rāmis ir aprīkots ar pārnesumkārbu, kurai nav nepieciešama apkope, un patentētu piecu zobratu zobu ķēdes ratu ar vidējiem zobrata zobiem, kas nodrošina klusu ekspluatāciju un paildzina ķēdes kalpošanas ilgumu. Izmantojot eļļošanu, pārnesumkārba samazina ekspluatācijas temperatūru, tādējādi palielinot jaudu. Ātrumu attiecība 6:1 iespējo ātru un precīzu kustību ar atbilstošiem uzlabojumiem darba ciklos.

Izstrādāta drošībai un vienkāršai apkopei

Konecranes CLX elektriskā ķēžu vinča ir uzlabota, lai veicinātu celtņa drošību un ilgāku darbmūžu. Drošība ir uzlabota ar tādām funkcijām kā vinčas ierobežošanas slēdzis, drošības bremzes un āķa bloķēšana. Turklāt bremzes un drošības sajūgs ir izstrādāti tā, lai novērstu kravas nokrišanu vai izslīdēšanu.

Dīkstāve ir samazināta ar vieglu lietojamību un vienkāršotu piekļuvi apkopei. Jaunās, pašregulējošās magnētiskās bremzes ir izstrādātas tā, lai nebūtu nepieciešama nekāda regulēšana visā bremžu kalpošanas laikā, kā arī spraudkontakta savienojumi atvieglo vinčas sastāvdaļu nomainīšanu.

Atzīta tās dizaina dēļ

Jaunās paaudzes CLX elektriskā ķēžu vinča no Konecranes ir lepna par tās mūsdienīgo ergonomisko dizainu, kas ļāva tai nopelnīt prestižo sarkanā punkta apbalvojumu rūpnieciskajā dizainā 2013. gadā un īpašu pieminēšanu par tās dizaina kvalitāti Vācijas Dizaina apbalvošanas konkursā 2015. gadā.

Lasiet vairāk par CLX elektrisko ķēžu vinču mūsu mājaslapā konecranes.com/clx vai sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.

Tāpat pie mums ir pieejams elektriskās ķēžu vinčas celtnis darbam bīstamās vidēs.

Customer stories

Konecranes piegādāja un uzstādīja plašu vinču un celtņu celšanas sistēmas risinājumu klāstu jaunajā Jaguar Land Rover flagmaņa Motoru ražošanas centrā.
Jaguar Land Rover — Vulverhemptona, Anglija

Video

Konecranes CLX hoist series won red dot award
Konecranes CLX electric chain hoists are designed for flexibility and durability in industrial applications. The new chain hoist series recently won the “red dot award: Product design 2013”. The red dot award is an international design award created by Design Zentrum Nordrhein-Westfalen in Germany. It has established itself worldwide as one of the most sought after quality marks for excellent design.