You are here

Elektriskās ķēžu vinčas

 

Līdz pat 5000 kg celtspējas ilgtermiņā

Konecranes piedāvā divas elektriskās ķēžu vinčas, kas ir daudzpusīgas un izturīgas pacelšanas iekārtas. SLX elektriskā ķēžu vinča spēj pacelt līdz pat 2500 kg un CLX elektriskā ķēžu vinča spēj pacelt līdz pat 5000 kg, sniedzot tādu daudzpusību, kāda jums ir nepieciešama rūpnieciskajā lietošanā, kā arī ņemot vērā pieprasījumu.

Kompaktais gabarītaugstums, āķa piekare un plašs citu funkciju klāsts atvieglo vinčas regulēšanu īpaši jūsu darba stacijas vajadzībām.

Efektivitāte un drošība vienā komplektā

Konecranes jaunākā CLX elektriskā ķēžu vinča ir viegli lietojama un tā paātrina darba ciklus, uzlabo drošību un paildzina darbmūžu. Tās pielāgojamība un izturība to padara par ideālu iekārtu jebkurā saspringtā darba stacijā.

Izvēlieties SLX elektrisko ķēžu vinču ar vienmērīgu celšanas ātrumu gludai vertikālai kustībai, ļaujot kravu saglabāt stabilu pat visprasīgākajās darba slodzēs. Tai ir visas CLX funkcijas un daudz vairāk, piemēram, elektroniskā pārslodzes aizsardzība, ķēdes vaļīguma kontrole un triecienslodzes absorbcija. Tā apvieno efektivitāti un drošību, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas.

Celšana gandrīz jebkurā vietā

Jūs varat izmantot šīs elektriskās ķēžu vinčas kopā ar tilta celtni, darba staciju celtni vai strēles celtni. To pielāgojamība padara Konecranes elektriskās ķēžu vinčas par iedeāliem risinājumiem daudzos celšanas lietojumos.

Lasiet vairāk par CLX un SLX vinčām mūsu mājaslapā konecranes.com/clx vai sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.