You are here

XM darba stacijas celtņi no tērauda

Spēcīgs un izturīgs

Konecranes XM tērauda darba staciju celtnis ar maksimālo celtspēju 2000 kg ir spēcīgs un izturīgs risinājums dažādām celšanas prasībām. Tas piedāvā papildu elastīgumu un pielāgošanās spēju, lai tas spētu atbilst konkrētiem uzdevumiem noteiktās ražotnēs. Spēcīgie profili pieļauj garus uzkares attālumus un garus laiduma attālumus.

Darba staciju celtņa iespējas

Bezmetinājuma modulāro sistēmu ir vienkārši uzstādīt, regulēt un paplašināt. Mēs piedāvājam gan griestu uzkares, gan brīvi stāvošas struktūras. Plašs energoapgādes avotu iespēju klāsts palīdz atrast vislabāko risinājumu jūsu prasībām. Ir pieejami bīdāmie/izvelkamie ratiņi, kā arī motorizētas invertora vadības piedziņas.

Atkarībā no celtspējas, gabarītaugstuma un telpas prasībām XM tērauda darba staciju celtnis ietver vienas sijas pacēlāju, divu siju pacēlāju vai viensliežu risinājumus. Modulārais dizains un skrūvju savienojumi ļauj celtņus uzstādīt ātri, dažreiz pat vienas dienas laikā ar minimāliem resursiem neatkarīgi no tā, vai celtnis tiek balstīts uz griestiem vai ir brīvi stāvošs.

Celtnis ir īpaši saderīgs ar CLX un SLX elektriskajām ķēžu vinčām. Tādā veidā, ietaupot laiku un līdzekļus, ir viegli pievienot citu Konecranes aprīkojumu, ja tāds ir nepieciešams.

XM tērauda darba staciju celtnis ir pieejams arī darbam bīstamās vidēs.

Izdevīga celtņu sistēma

Mūsu izturīgā apdare uz tērauda konstrukcijas aizsargā pret putekļiem un netīrumiem, tādā veidā pagarinot produkta darbmūžu un samazinot apkopes izmaksas. Turklāt garais uzkares attālums samazina tērauda konstrukciju skaitu, tādējādi samazinot vispārējās celtņa izmaksas. XM tērauda darba staciju celtņa modulārais dizains sniedz jums iespēju pielāgot celtņa sistēmu gadījumā, ja mainās jūsu uzņēmējdarbības veids, padarot to par prātīgu ieguldījumu. Turklāt XM tērauda darba staciju celtnim nav nepieciešama plaša apkope.

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar Konecranes jau šodien.

 

 

Content bottom