You are here

XA darba staciju celtņi no alumīnija

Neticami viegls un ārkārtīgi izturīgs

Mūsu XA alumīnija darba staciju celtnis vieglo materiālu celšanas nolūkiem izmanto alumīnija stiprību un mazo svaru. Tas ceļ kravu līdz 2000 kg, izmantojot dažādu veidu sliedes, un ir izdevīgs risinājums jūsu darba zonai. Tas ir ne tikai ārkārtīgi viegls, bet arī nodrošina vieglu un vienmērīgu kustību ar nelielu rokas spēku.

Celtnis ir par 50% vieglāks nekā tērauda celtnis, tas nodrošina mazāku ripošanu nekā līdzīgas tērauda sistēmas. Vieglā alumīnija konstrukcija ļauj operatoram kustināt vinču daudz vieglāk. Minimāla fiziskā piepūle lieicna par labāku ergonomiku un drošību.

Viegli pielāgojamas iespējas jūsu darba staciju celtnim

XA alumīnija sliežu profili ir nogriezti pareizajā garumā, ar skrūvju savienojumiem, kas ievērojami atvieglo, paātrina uzstādīšanu, un sniedz lielāku drošību, nekā tas būtu sistēmām, kurām nepieciešama metināšana. Šīs modulārās sistēmas ir arī vienkārši paplašināmas pēc pieprasījuma vai pārvietošanas gadījumā, lai atbilstu turpmākām jūsu prasībām.

Mēs piedāvājam vienas sijas, divu siju un viensliežu modeļus, kā arī griestu uzkares un brīvi stāvošas konstrukcijas. Plašs energoapgādes avotu iespēju klāsts nodrošina vislabāko risinājumu jūsu prasībām. Ir pieejami bīdāmie/izvelkamie ratiņi, kā arī motorizētas invertora vadības piedziņas. Turklāt XA alumīnija darba staciju celtnim nav nepieciešama plaša apkope un to ir viegli uzstādīt.

Celtnis ir īpaši saderīgs ar CLX un SLX elektriskajām ķēžu vinčām, ATB AirBalancer un ATL Vertical Lifter. Tādā veidā, ietaupot laiku un līdzekļus, ir viegli pievienot citu Konecranes aprīkojumu, ja tāds ir nepieciešams.

XA alumīnija darba staciju celtnis ir pieejams arī darbam bīstamās vidēs.

Izdevīgs aprīkojums

XA alumīnija darba staciju celtņa aizsardzība pret ripošanu ļauj paveikt daudzus uzdevumus ar bīdāmajiem/velkamajiem ratiņiem, nekā ar motorizētu piedziņu, tādējādi ietaupot līdzekļus uz aprīkojumu, apkopi un elektrību.

Mūsu alumīnija profili ir ar anodizētu apdari, kas palielina alumīnija sakausējuma dabisko noturību pret koroziju un veicina izturību. Tas padara Konecranes XA sistēmu par izturīgu un vērtīgu ieguldījumu daudziem gadiem nākotnē.

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar Konecranes jau šodien.

Customer stories

Konecranes piegādāja un uzstādīja plašu vinču un celtņu celšanas sistēmas risinājumu klāstu jaunajā Jaguar Land Rover Motoru ražošanas centrā.
Jaguar Land Rover — Vulverhemptona, Anglija
Content bottom