You are here

Darba staciju celtņi

Celtņu sistēmas katrai vajadzībai

Konecranes XA un XM darba staciju celtņu sistēmas ir izstrādātas tā, lai apmierinātu mainīgās un saspringtās prasības darba stacijās un ražošanas līnijās, kur nepieciešama celtspēja līdz 2000 kg. Celtņu sistēmām ir pieejami dažādi modeļi: pie griestiem piekarināmās vai brīvi stāvošās, vienas vai divu siju tiltu, vai pat viensliežu sistēmas. XA ir aprīkots ar vieglu, izturīgu un noslēgtu alumīnija profilu. XM ar tā noslēgto tērauda profilu ir izturīgs un spēcīgs.

Mēs piedāvājam plašu darba staciju celtņu klāstu. Noslēgtā sliede ir plaši pagarināma, ļaujot jums piedāvāt pilnu pārklājumu, kas ir nepieciešams ražošanas un montāžas līnijās.

Ātra uzstādīšana

Darbībām, kur nepieciešamas precīzas, atkārtojošas kustības, mūsu darba staciju celtņu sistēmas piedāvā ergonomisku un izdevīgu iespēju veikt tilta celtņu uzstādīšanu bez ieguldījumiem celtniecībā, kas bieži vien ir nepieciešama citos gadījumos.

Mūsu darba staciju celtņiem ar standarta profila izmēriem un skrūvju savienojumiem ir iespējama ātra uzstādīšana. Dažreiz to var paveikt ātrāk nekā vienas dienas laikā. Ar šādu ātrumu un spēju pielāgot uzstādīšanu jūsu esošajiem ražošanas grafikiem, mēs tiecamies samazināt aprīkojuma un ražošanas dīkstāvi.

Palieliniet produktivitāti, ietaupot izmaksas

Ja jūsu ražotnē darbiniekiem ir jāveic atkārtojošas kustības vai jāceļ smaga krava, tad darba staciju celtņu sistēma ir ātrs un vienkāršs veids, kā uzlabot produktivitāti.

Gan alumīnija, gan tērauda darba staciju celtņu sistēmas ir pieejamas arī bīstamām vidēm.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.