You are here

ATB AirBalancer

Drošāka, vieglāka celšana, kompensējot kravas svaru

Ar maksimālo celtspēju 350 kg Konecranes ATB AirBalancer izmanto planējošās kravas ierīci, kuras barošanas avots ir gaisa spiediens. Kompensēšana uz kravas svaru ļauj celt dažāda svara kravas ar vienādu ātrumu, nodrošinot paredzamu kontroli virzienā uz augšu vai uz leju. Tas padara ATB AirBalancer par lielisku risinājumu ātrai atlasīšanas un novietošanas darbībai.

ATB ir arī lielisks precīzai kravas pozicionēšanai, piemēram, tādai, kāda ir nepieciešama uz montāžas līnijām. Tam ir pieejama automātiskā kravas līdzsvara funkcija, kas nepieciešama kravas celšanai ar roku bezsvara stāvokļa režīmā līdz 70 kg. Operatoram ir sajūta, ka uz ATB AirBalancer esošai kravai praktiski nav svara. 

Uzlabota produktivitāte ar īsākiem cikla ilgumiem

Konecranes ATB AirBalancer ir lielisks montāžas procesos, remontdarbos un rūpnieciskajos ražošanas uzdevumos vairākās nozarēs, tajā skaitā vispārējā ražošanā un autobūvē. Precizitāte tiek panākta, izmantojot nepārtrauktu, nesaraustītu trīsdimensiju kustību, padarot AirBalancer īpaši labu trauslu priekšmetu celšanai.

Elektrības vietā AirBalancer izmanto pneimatiskās vadības tehnoloģiju — drošāka ekspluatācija un izdevīgāka uzturēšana.

Ergonomiska produktu manipulācija

Visi ATB AirBalancer ir aprīkoti ar drošības bremzi, kas aptur trosi, ja kustība augšup ir pārāk ātra. Nekontrolējamas kustības gadījumā šī funkcija ļauj ātri un vienkārši atiestatīt bremzes.

ATB AirBalancer ir radīts, lai uzlabotu operatora dabisko celšanas kustību. Izvēlieties vadību augšup/lejup vai balansēšanas vadību, vai to kombināciju. Aprīkojums balansēšanai gaisā ir savietojams ar daudzām citām celtņu sistēmām, ieskaitot Konecranes XA un XM darba staciju celtņus, kā arī mūsu strēles celtņus.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Customer stories

Konecranes piegādāja un uzstādīja plašu vinču un celtņu celšanas sistēmas risinājumu klāstu jaunajā Jaguar Land Rover flagmaņa Motoru ražošanas centrā.
Jaguar Land Rover — Vulverhemptona, Anglija
Content bottom